AS Ehitustrust missiooniks on pakkuda oma klientidele mõistliku hinnaga kvaliteetset ehitusteenust ja projektijuhtimist. Meie meeskonna spetsialistid ja ehitusinsenerid omavad pikaajalisi kogemusi väga paljude hoonete projektlahenduste väljatöötamisel ja ehitamisel terves Eestis.

Marko Raudsik omab volitatud ehitusinsener 8 kutsenimetust. Ta on ehitusinsenerina juhtinud Tartu Lõunakeskuse, Narva Astri, Elva Enics tootmishoone projekteerimistöid. Tema vastutaval juhtimisel on samuti teostatud Tartu Ahhaa keskuse ja Tamme staadioni peahoone projekteerimistööd jt.

Kaido Somelar on juhtinud Tartus Küüni 5b ärihoone, Hotell Dorpati, KVÜÕA Tartu Majutushoone, Pärnu Ehituse ABC ja Elvas paikneva Enics tootmishoone ehitustöid jt.

Alar Jõgi omab diplomeeritud ehitusinsener 7 kutsenimetust. Ta on juhtinud Tartu Hansapanga peahoone, Ülenurme gümnaasiumi, Saint-Gobain Glass Estonia SE äriüksuse SG Sekurit tootmishoone juurdeehituse, Tabasalu RIMI, Eesti Maaülikooli tehnikainstituudi 2 osa, Astri Narva kaubanduskeskuse ja Veeriku korterelamute III etapi ehitustöid jt.

Ehitustrust on asjatundlik partner ja toetab Teid ehitusettevõtmistes.