AS Ehitustrust missiooniks on pakkuda oma klientidele soodsa hinnaga kvaliteetset ehitusteenust ja projektijuhtimist. Meie meeskonna spetsialistid ja ehitusinsenerid omavad pikaajalisi kogemusi väga paljude hoonete projektlahenduste väljatöötamisel ja ehitamisel terves Eestis.

Marko Raudsik on Eesti Ehitusinseneride Liidu volikogu liige ja omab volitatud ehitusinsener V kutsenimetust. Ta on ehitusinsenerina juhtinud Tartu Lõunakeskuse, Narva Astri, Elva Enics tootmishoone projekteerimistöid. Tema vastutaval juhtimisel on samuti teostatud Tartu Ahhaa keskuse ja Tamme staadioni peahoone projekteerimistööd.

Kaido Somelar omab ehitusinsener IV kutsenimetust. Ta on juhtinud Tartus Küüni 5b ärihoone, Hotell Dorpati, KVÜÕA Tartu Majutushoone, Pärnu Ehituse ABC ja Elvas paikneva Enics tootmishoone ehitustöid

Alar Jõgi omab ehitusinsener IV kutsenimetust. Ta on juhtinud Tartu Hansapanga peahoone, Ülenurme gümnaasiumi, Saint-Gobain Glass Estonia SE äriüksuse SG Sekurit tootmishoone juurdeehituse, Tabasalu RIMI, Eesti Maaülikooli tehnikainstituudi 2 osa, Astri Narva kaubanduskeskuse ja Veeriku korterelamute III etapi ehitustöid.

Loodame Teile olla asjatundlik partner ja toetada Teid Teie ehitusettevõtmistes.